| Hyukiiiii a întrebat:

Stiti cumva o aplicatie care iti cronometeaza timpul de stat la pc(online, offline) si te notifica atunci când depasesti o anumita limita de timp pusa de tine?
Ofer fundita.

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu am Usage Time și e foarte ok.

https://play.google.com/......ps/details

Edit: Ah, stai, acum văd că vrei pentru PC, nu telefon. Revin cu alt răspuns mai pe seară.

| Kevinn2000 a răspuns (pentru supadeceapa):

Ce anume nu înțelegi?
Nu ți se pare ok alarma? Este exact ceea ce are nevoie.

| laSoledad a răspuns:

Nu-ti trebuie nici o alta aplicatie care sa-ti consume memoria. Ce-ti trebuie tie este o simpla alarma din telefon pe care o setezi peste cate ore vrei sa sune, sa te anunte sa pleci de la pc. Intervalul la care stai la pc ti-l programezi de la inceput si-l pui in alarma. Nimic mai mult. Restul aplicatiilor sunt doar spam.

| Sonia822 a răspuns:

Cred ca e ok si alarma la ceas!

| Kevinn2000 a răspuns:

Da, e foarte simplu.
Pui ceasul să sune la ora la care vrei să nu mai stai la PC.
Nu ai nevoie de altă aplicație. E destul de bună alarma, te anunță exact la ce ora îl programezi.