| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Tocmai ce mi-am instalat Windows 8.Intrebarea mea este: Daca este piratat mai pot sa-mi deschid un cont Microsoft pentru a avea parte de anumite functii din Windows?
si stiti cumva vreun activator bun pentru windows 8 enterprise?

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Vrei cam multe, piratule.

| hatze a răspuns:

Eu am gasit activatoare si au virusi, adica poti personaliza windows-ul, dar nu-ti poti pune antivirus si daca iti pui pur si simplu inebuneste pc-ul la pornire ramane imaginea de pornire la fel, e dezastru, iti recomand sa mai astepti alte activatoare, eu raman cu vista sau 7 bafta!

| WR104 a răspuns:

Mai pune tu intrebari din astea si sa vezi cum te trezesti cu BSA-ul pe capul tau.

| bassmusic a răspuns:

Salut! Ai grija cu acest Win. 8. Am avut si eu si a trebuit sa ma conving pe propria piele. Windows 8 are un program numit SmartScreen... Citeste mai mult pe net... Multi spun ca se poate dezactiva dar nu este asa. Eu m incercat cu n programe si chestii sa-l inchid de tot, dar la un moment dat se redeschide. Mai bine treci pe 7. Bafta

| paparude a răspuns:

Da iti mai poti deskide un nou cont Microsoft si mai poti avea parte de cateva functii intregi iar altele demo. nu stiu nici un activator bun da cauta pe net cv poate gasesti daca nu incearca la vreun prieten care are calculator si are licenta originala pe el si intreaba-l daca a activato p net daca nu ia-o tu bafta
!