| Bordas_Mark_1982 a întrebat:

Buna TPU va rog ajutatima... Am. Nevoie de un program gen multiboot dar cu care sa pot alege care windows sa instalez de pe stic... Xp/7/8 as vrea sa pot alege dintre astea 3... Sa nu tot reformatez sticku deoarece nu am cdrom in notebook...

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Hmm, asta e ceva interesant. big grin Si cum pui fisierele Windowsurilor alora? Toate pe stick asa brut? Nu faci foldere diferentiale pentru fiecare? thinking

| AdrenalinTm a răspuns (pentru miTzuliK93):

Pe stic printrunul din programele enuerate mai sus windwos.iso

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt site uri despre asta.

| Bordas_Mark_1982 explică:

Faza ii ca mie imi trebuie un fel de bootloader de unde pot alege ce sistem de operare imi trebuie...