| frosioru a întrebat:

Buna TPU,
Va rog se poate gasi o solutie la urmatoarea problema: de cate ori vreau sa descarc un up-date la calculator mi se cere parola de la calculator, daca descarc 5 up-date-uri trebuie sa scriu parola de 5 ori.Cum pot sa folosesc o singura DATA PAROLA si sa descarc mai multe up-date-uri.Multumesc

2 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Probabil nu ești logat ca admin. Ce sistem de operare folosești?

| Jonathan1900 a răspuns:

Logheaza-te ca administrator sau dati drepturi de asministrator si asa pui doar atunci parola