| alexx102428 a întrebat:

Voi la laptop folositi mouse?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Mouse optic extern.Il folosesc 100%.

| Userrr a răspuns:

Nu neaparat, dar daca vrei sa te joci ti-as recomanda unul.

| AgentBomboana007 a răspuns:

Eu nu folosesc mouse. Aveam unul inainte de.l foloseam cand eram la mare distanta de laptop si imi era lene sa ma misc.laughing sau... il mai foloseam la jocuri. Cel mai mult la jocul cu berea si gta.

| toleagiulia a răspuns:

Da,pentru ca e mult mai practic si mai usor de folosit decat ''mouseul'' laptopului!

| blacksky13 a răspuns:

Eu unul, nu cred ca pot umbla prea mult pe laptop fara mouse. eu am un Wireless Mobile Mouse 1000 de la Microsoft. Ti-l recomand happy

| Kristo a răspuns:

M-am obisnuit cu mouse si da, in cea mai mare parte a timpului pe care-l pierd pe laptop folosesc mouse, mai ales in timp ce ma joc.