| Chindris_Bianca_1997 a întrebat:

Voi spune direct si la punct! Am un ipad 3 si cand urcam scarile ( de afara ) am alunecat pe gheata si am scapat tableta! Ecranul este praf si nu stiu ce sa fac! Sfaturi, va rog, si nu, nu iau alta!

Răspuns Câştigător
| elly2love a răspuns:

Ai putea sa te duci la service sa iti repari ecranul, displey-ul si tot ce este stricat pe acolo happy fara sa iti iei o alta tableta, dar daca gasesti un service bun poate nu te va costa mult... happy si fii mai atent(a)
succes!

1 răspuns:
| charleslouboutin a răspuns:

Daca ai garantie, ti-l repara, daca nu, platesti. Mergi la istyle sau un magazin de genul acesta.