| IngerAlb a întrebat:

Voua va merge site-ul drpciv.ro? Nu pot face chestionare acolo,nu stiu de ce. Apare mereu pe chrome "conexiunea dvs a expirat" si pe explorer apare si acolo o eroare. Cert e ca nu cred ca e ceva de la net,fiindca alte site-uri merg foarte bine, dar asta nu.Ce sa-i fac?

1 răspuns:
| napoleon16 a răspuns:

Salut mie imi merge dar ce fel de browser folosesti? Ca daca folosesti Chrome nu prea merge bine ala face figuri eu folosesc Mozilla si merge excelent. sper ca te-am ajutat. Funda?