| qpFrancii a întrebat:

Vreau sa fac un film cu vampiriri doar ca nu am un "anumit" program pentru asa ceva. Stiti voi vreun program pentru a edita videoclipuri(sa schimb culoarea ochilor, sau gen) dar in afara de after effects.) FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS! FAC SI PUBLICITATE!

Răspuns Câştigător
| bassmusic a răspuns:

Sincer e foarte greu sa faci un film. Eu am incercat( desii sunt manager IT) e foarte greu. Windows Movie Maker 3.23.0.59 este bunicel.BAfta

3 răspunsuri:
| Hessa13Bullet a răspuns:

Pai sincer...mereu mi-am dorit sa fac un film cu vampiri si eu laughing exista o gramada de reczita ieftina sau homemade. Daca e ceva scrie-mi un email la she.is.violet@gmail.com

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

In Windows Movie Maker 3.23.0.59 nu poti edita asa cum vrei tu (marog, e foarte greu). Dar uite cum poti: pui videoclipul in program, dai snapshot si pozezi fiecare milisecunda acolo unde vrei sa faci efectele speciale. Pe urma, pe un program de editat (Ps etc.) sau siteuri de editat poze (Pizap, Pixie etc.) editezi ochii din fiecare imagine. Stergi toate secventele pozate si pui pozele editate in locul lor. O sa iti ia ceva de mai bine de o ora vreo 20 sec. sau cel putin asa imi ia mie de obicei.
Sper ca te-am ajutat! Succes!

| psycho123 a răspuns:

Pai poti sa editezi filmul cu orice program (de preferat unul care nu baga watermarkul firmel in filmul tau) iar efectele sa le faci in adibe photoshophappy