| mmariusd a întrebat:

Vreau sa incep o serie de mituri GTA San Andreas si GTA 5.Si de asta vreau sa imi spuneti:
1. Unde pot gasi o placa de captura TV care sa filmeze sin in HD(placa de captura sa trebuiasca sa fie conectata la PC sa nu mai trebuiasca sa cumpar card de memorie)
2.Cum se instaleasa Vegas Pro 9(vreau si un link de download)
3. Vreau sa stiu cel mai bun program de filmat pe PC timp de vreo 30 de minute.(vreau un link de download si sa fie un program gratuit.Va rog sa raspundeti plus ca din asta as putea face si un profit pe YouTube mai ales cu GTA 5.Va rog raspundeti.

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca vrei sa filmezi cu ceva bun iti recomand Frap's sau Bandicam.

| Xavicvm a răspuns:

Action Mirillis e un program foarte bun de filmat.