| belciuge a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa ma ajutati intr-o privinta: unul din afiliatii (de la 2parale.ro) din campania de publicitate pentru site-ul meu de bijuterii www.bijuterii-elena.ro mi-a scris ca pe site-ul meu se navigheaza greu si ca da erori., ca descrierea produselor nu este buna si clientii nu inteleg, ca fontul scrisului este greu de inteles (ce este asa de greu de inteles in Cercei, Bratari, Coliere, Inele, Brose?) si ca el nu ar cumpara de pe un site care are un banner cu ProBusiness. (este un site cu mai multe magazine online).
Voi ce credeti?
Intrati va rog, pe site-ul meu si verificati si spuneti-mi parerea voastra. M-a suparat mult acel mesaj :(

Elena
www.bijuterii-elena.ro

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fonturile meniurilor sunt practic ilizibile, într-adevăr;
Pop-Up de reclamă - inacceptabil!
nașpa. Aș evita un astfel de sait.

| K0sti a răspuns:

Corect! Site-ul nu arata rau, in schimb fontul de la meniul din stanga e oribil si greu lizibil!

| belciuge explică:

Nu inteleg cum apare la tine pop-up de reclama ca mie nu-mi apare cand deschid site-ul. Si cu ce este reclama?

| belciuge explică:

A! Mihai, mai spune-mi te rog, si ce crezi despre descrierea produselor si despre navigarea pe site.
Multumesc,
Elena

| belciuge explică:

O.k. si la tine (Kosti) mai apare acel pop-up?
Va rog, sa mai deschida cineva site-ul meu si sa-mi dea feedback.
Multumesc,
Elena