| alinike2 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se poate pune pe uncuvant un link adica " Am mutat forumul,, aici,," Si cand dai click pe aici sa te duca pe acel site Cine imi da cel mai detaliat raspuns si cel care ma lamureste total are funda!

2 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Nu e treaba de lamurit aici draga utilizatorulehappy ceea ce vrei tu sa faci tine de programare in HTML sau de site-uri specializate care permit "tag in cuvinte" asa cum este pe Facebook cand dai tag cuiva...de fapt in numele lui este un link asa cum ai zis si tu dar ceea ce vrei tu sa faci nu este ceva ce se poate crea oriunde si oricandhappy cere programare si mai apoi un site care permite coduri HTML asa cum ti-a zis mai sushappy Concluzia? Nu poti face asta oriunde deci nu te mai chinuii findca ceea ce vrei sa faci este SPAM(prin definitie: "Coruperea" de a intra pe un anumite site, cu sau fara voia unui utilizator) si niciun site nu va fi de acord cu asta findca se considera SPAM sau RECLAMA pe romanestehappy BAFTA

| alinike2 explică:

Esti varza Frate nu te baga daca nu stii ce vreau sa spun! Pe mine ma intereseaza pentru forum si stiu ca nu merge oriunde in + ce treaba am eu cu numele Facebook?