| heyworld a întrebat:

*
Vreau sa va intreb ceva super important pentru. mine. Mi-am reinstalat calculatorul de 4 ori intr-o saptamana pentru ca am avut un virus si mi-am pierdut niste poze foarte frumoase, amintiri...clasa 8, toate si niste poze total superbe, va rog mult spuneti-mi le pot recuperi cu un program sau altfel? Va rog spuneti-mi! Dau fundita.:X

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Uite descarca softul de aici nu te mai chinui sa-l cauti! http://www.fileshare.ro/10569227823.2 In prima faza descarci, dupa care dezarhivezi, dupa care instalezi si intr-un fisier text ai serial numberul care-l introduci cand iti cere!

Abh
| Abh a răspuns:

Daca l-ai fi reinstalat doar o data, poate mai aveai sanse. Dar la 4 instalari = 4 formatari, nu merita sa te mai chinui.

| boy777 a răspuns:

Poate cu recuva dar daca ai instalat sistemul nu stiu daca le mai poti recupera