| Condratt a întrebat:

Buna tu, se poate ca daca iesi fara sa dai sing-out de pe mess de pe tel sa fii detectat de invisible detector ca fiind pe invizibil? sau te detecteaza doar daca esti pe invizibil?

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Da! nu detecteaza bine tot timpul este cand din eroare spune ca esti invizibil, online sau offline foloseste numai www.ydetector.ro/ pentru yahoo este cel mai sigur.

| Condratt explică (pentru viavo):

Multumesc

| viavo a răspuns (pentru Condratt):

Ma! tata, n-ai pentru ce, cu placere! Si eu mersi!

| Condratt explică (pentru viavo):

Npc...stii vreo chestie ceva de aflat parole?

| viavo a răspuns (pentru Condratt):

Nu da cauta pe google ca gasesti, scrie in google ceva de genu : yahoo pasword hack si daca gasesti anuntama si pe mine.

| Condratt explică (pentru viavo):

Ok,mersi