| oliviaaa a întrebat:

am descarcat odata o programa si nu o pot sterge din calculator, ce modalitayi de a o sterge imi recomandati si daca nu sunt atunci asta inseamna ca trebuie sa instalez windosul din nou? pentru ca din cauza ei nu pot descarca multe lucruri ca muzica filme programe... va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| AnDr3y0o a răspuns:

Daca nu apare in control panel te duci unde e instalat si daca nu te lasa sa il stergi folosesti unlocker tongue.

| oliviaaa explică (pentru AnDr3y0o):

deci cind deschid panelul cu programe ea acolo nu se afla unde poate sa mai fie ce pot sa mai facc?

7 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Revo unistaller

suntserios
| suntserios a răspuns:

Control Panel\Programs\Programs and Features\Uninstall Program

| AnDr3y0o a răspuns:

Ti-am zis mai sus straight face

| Twistter001 a răspuns:

Ti se deschid cumva toate programele la fel ca un fisier.cfg? (config) daca da te pot ajuta... daca nu da mai multe detalii

| oliviaaa explică (pentru Twistter001):

deci cind deschid panelul cu programe ea acolo nu se afla unde poate sa mai fie ce pot sa mai facc?

| Twistter001 a răspuns:

Ti de deschid toate programele ca si un fisier.cfg? (config) daca da te pot ajuta... daca nu da mai multe detalii despre program!