| AnonimaRo a întrebat:

Am o mica problema cu laptop-ul: Cand dau click dreapta pe un program dureaza cam 3-4 minute sa apara lista (cu copy, paste, cut. intelegeti voi). Puteti sa imi spuneti de la ce ar putea fi?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca ai windows 7 instaleaza asta si urmareste cata memorie libera ai si ce incarcare pe procesor!
http://www.epasystems.ro/all-cpu-meter-monitorizare-pc-in-timp-real/

| AnonimaRo explică (pentru K0sti):

Oh, stiam eu ca am omis ceva, am windows 8.1 x.x Stiu ca nu e stralucit, dar nu prea aveam de ales... puteam sa las Ubuntu-ul, windows Vista sau 8-ul...

| K0sti a răspuns (pentru AnonimaRo):

Bine, atunci te uiti in task manager la performnce! Eventual pune si un print screen!

In link-ul anterior, gasesti o pagina de asistenta unde putem vorbi direct!