| alecsa91 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Este; legata de programul Sopcast (tv online)...Pana saptamana trecuta a mers perfect, insa acum 2 zile mi-am reinstalat windowsul si :
1 la mana: nu imi apar toate canalele care imi apareau inainte
2 la mana: canalele care sunt in lista nu merg vizionate...imi scrie Cannot Acces Sopcast Service.
Ce sa fie oare?

2 răspunsuri:
| mold000 a răspuns:

Daca scrie cannot acces sopcast service ceva e in neregula:) da cel mai bine intri pe www.tvonlinero.com si ai acolo tutorial cum sa folosesti sopcastu sau te poti uita direct pe site la orice program tv vrei, digi sport, dolce sport, pro tv, etc. bafta

| Coshmyn a răspuns:

Intra pe mozzila firefox, uite aici link-ul de vizionare online,, http://digi-hdsport.com/ `` te uiti la baga de jos,cea cu prognoza meteo,si iti apare acolo langa prognoza meteo, o sageata verde si simbolul de la internet explored, si dai click pe ea, dupa aceea iti selectezi canalul si trebuie sa iti mearga, sper ca te-am ajutat :D