| valhala90 a întrebat:

Buna tuturor.Am si eu o rugaminte la voi.De curand mi-am achzitionat un Motorola ROCKR E8 insa nu se aude tare dar clar, are dotarile standard si caut un firmware care sa contina cat mai multe caracteristici si eventual drivere modate si/sau alte facilitati.Am mai instalat softuri modate ar nu pe acest tip de telfon.Si ca sa fiu sigur ca nu gresesc poate imi puteti da si un tutorial.Dau funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nici din ce ai facut tu nu merge nu stiu ce trebuie facut cred ca trebuie sa mergi la un specialist poate s-a stricat ceva FUNDITAAA