| WORTEX a întrebat:

Buna tuturor. Am windows XP SP3 instalat pe calculator si de ceva vreme a inceput sa mi se blocheze (mai ales la unele jocuri, GTA de ex.). Mentionez ca am placa nVidia 256 pe 128 biti (am crezut ca e si de la placa video). Folosesc Advanced SystemCare pentru optimizare, dar degeaba. Daca stie cineva ce as putea face si ce program as putea folosi (sau sa nu mai folosesc nici unul) va rog sa-mi spuneti. MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| amenoboss07 a răspuns:

Eu zic ca hardul gygabyti sau placa video mie din cauza hardului mise misca prost (am patit si eu) funda? P.S. nu sunt bune programele

2 răspunsuri:
| xDianne a răspuns:

Ramu' de cat il ai? Ca daca iti faci figuri la GTA... ai ramu' slab inseamna.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xDianne):

Am 2 GB de RAM. Oricum, multumesc mult!