| GalinaBlanca a întrebat:

Buna Tuturor.Era mai demult nu mai stiu la care versiune de Yahoo Messenger niste sunete : cand cineva iti scria erau niste clopotei, cand iesea cineva se auzea o usa, cand intra cineva se auzea un batut la usa iar buzz-ul era ca o sonerie clasica de pe vremuri.Cine ma ajuta sa gasesc acele sunete pentru messenger.Va rog mult Dau funda :X

4 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Cauta pe net o versiune "antica" de messenger, instaleaz-o pe alta partitie si din folderul cu sunete copie sunetele in folderul messengerului actual, si apoi sterge versiunea veche. Sa nu uiti sa ti le pui intr-un folder acolo pe undeva. P.m daca nu te descurci happy

| mara67 a răspuns:

Deci cand deschizi yahoo messenger sunt sus mai multe : Messenger-contacts-actions-help
dai pe messenger apoi pe preferences->alerts & sounds si de acolo iti alegi ce iti place

| Ekcstsy a răspuns (pentru mara67):

Ea cauta sunetele de la messengerul ala vechi. Nu doreste sa le schimbe pe acestea actuale pe care le are. Alea care atunci cand dai buzz suna la usa.

| Ekcstsy a răspuns (pentru mara67):

REctific, Vrea sa le schimbe dar cu suntele alea vechi big grin