| Joker a întrebat:

Buna tuturor, îmi puteți spune și mie care dintre telefoane ar fi mai rezistent ca baterie? eu trebuie sa plec în străinătate la cineva și o sa plec cu mașina și ca sa nu ma plictisesc foarte mult îmi trebuie un telefon pe care sa ascult muzica și câteodată sa vad și videoclipuri (nu filme ci doar videoclipuri). Care dintre aceste 2 telefoane vi se pare mai potrivit?

Acesta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sau acesta:

http://www.mobilissimo.ro/......sMusic.jpg

Care credeți ca tine mai mult? drumul va fi de max 18 ore cam asa.Va rog aștept răspunsurile cu părerile voastre, va mulțumesc mult:*:*

P.S.:Logic ca nu o sa asc NON-STOP:))) dar din 18 ore o sa asc cam 5 sau 8 ore adunate :D.Cred ca ați înțeles ideea:*:*:*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai o problemă dacă stai atâtea ore să te joci sau să comunici pe net prin intermediul telefonului.
Cu cât este folosit mai mult, cu atât bateria se consumă mai repede.
Drum bun.
Pa, pa.

| Joker explică (pentru Legiuitoarea):

Nu stau pe net...imi trebuie doar ca un fel de walkman sau Ipod (dar nu imi permit Ipod sau walkmen) asa ca imi trebuia unul din aceste telefoane pentru videoclipuri si muzica mp3...nu stau ore pe netlaughingrolling on the floor