| Criminala11 a întrebat:

utilizatori TPU! Puteti sa imi spuneti care este diferenta dintre un Ipad si un Iphone? Pupici!

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Cand ai un iPhone esti doar 100% un jeg retardat. Cumperi un iPad, tadam, 2005 jeg retard! e simplu

| Sylvye a răspuns:

E cam acelasi lucru, dar cu un iphone poti suna si cu un ipad nu.

| Shobo91 a răspuns:

WOW,interesanta intrebarea, insa e mai usor sa intri aici " www.apple.com ", si vei vedea in detaliu tot! pana una alta, diferenta este marimea, ipad=tableta, iphone=telefon! Bafta la lecturat!