| anonim_4396 a întrebat:

Buna va rog din tot sufletul meu sa imi raspundetii!
vreau sa decupez cu photoscape dar vreau sa decupez conturul pozai si sa pun in alta poza sa scot poza din poza casa o pun in poza dar cu contur va rooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooog din tot sufletul sunetimi

1 răspuns:
| diu a răspuns:

Nu stiu daca p photoscape se poate sau se poate da nu stiu eu.mai usor e sa faci chestia asta ca ghimp happytongue e foarte usor d folosit si eu am niste poze ft cool ca programu ala tongue scoateti. l d p net happy

Sper ca te.am ajutat big grin