| KattyKaty a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cum se adauga admina la o pagina pe facebook ca eu nu stiu cum sa mai pun pe cineva admina la pagina mea!

Răspuns Câştigător
| Nudamnume a răspuns:

Buna,intri pe pagina si la panoul de administrare adica cel pe care iti arata tot ce s.a apreciat pe pagina si unde scrie editeaza pagina dai pe "gestioneaza rolurile de administrator" apoi alegi admina/adminul care vrei.Succes.

| KattyKaty explică (pentru Nudamnume):

Multumesc mult pentru sfat, am incercat si a mers. Dar acum vreau sa sterg adminul de pe pagina dar nu mai stiu. Ma poti ajuta? happy

3 răspunsuri:
| Nudamnume a răspuns:

Intra din nou la rolurile de administrator si observa ca la fiecare admin ai cate un "x" in dreapta, sus. daca apesi pe acel x adminul ales de tine va disparea si apoi dai pe salveaza.E in stanga jos.