| Camy_2745 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu ceva.De cateva zile imi apare cand intra online persoanele la care le-am dat ignore.Si daca vreau sa intru pe persoana respectiva nu merge.Deci pur si simplu toti pe care ii am la ignore imi apare cand intra pe mess...Astept raspuns urgent! Multumesc

1 răspuns:
| anonul a răspuns:

Daca umbli la optiuni poti sa faci sa nu mai apara nimeni cand intri online, dar e imposibil cum spui tu... poate ai luat virus, inceara sa-l sterg si sa-l instalezi din nou thinking