| Ramo80 a întrebat:

Vreau sa dau zoom la o poza, sa o salvez asa si nu ma pricep. Imi poate explica cineva cum sa fac? Multumesc!

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| BMadalin1992 a răspuns:

Apesi CTRL si dai de rotita mouse-ului pana la dimensiunea dorita (daca este de pe net) daca nu, maresti poza din rotita mouse-ului si apesi CTRL+S si alegi unde o salvezi.
Funda?

| Ramo80 explică (pentru BMadalin1992):

sad Am facut cum ai zis si dupa ce am apasat CTRL+S mi-a aparut un mesaj, ceva cu "there is no email atach to...nu stiu ce." offff

| Fnnyn a răspuns:

Dai doua palme la monitor. Daca nu merge ii arati tatele si se mareste singura.

Răspuns utilizator avertizat
| Fnnyn a răspuns (pentru kactus):

Da, ca o ultima solutie...

| Ramo80 explică (pentru Fnnyn):

Bravo!

| Fnnyn a răspuns (pentru Ramo80):

A mers?

| Ramo80 explică (pentru Fnnyn):

Chiar aveam nevoie de un raspuns serios...

| Fnnyn a răspuns:

Daaaaa!