| vladmR a întrebat:

vreau sa fac un forum/site cu discutii generale, resurse, IT, dar nu imi vine in minte un domeniu care sa le acopere pe toate, sa nu fie un nume pe o anumita categorie...

Dati-mi voi niste sugestii ...Thanks,

Răspuns Câştigător
| sshhhhhttttt a răspuns:

Allaboutit punct ro. ceva genu. fundabatting eyelashes?

1 răspuns:
| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (cum ziceam, de tip nume.ucoz.ro/com), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!