| horeaile a întrebat:

Buna
Vreau sa imi iau Ipad air si nu stiu care e mai ok, cel de 32gb sau cel de 64gb. Ce parere aveti? Cel de 64 nu e cam prea mult? Nu vreau sa dau atatia bani ca dupa nustiu cat timp sa constat ca nu am folosit nici macar jumate din cei 64gb disponibili

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Eu cred ca un spatiu mai mare de stocare nu strica, deci este mai ok versiunea cu 64 gb

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ajung 32.

| Jipa95 a răspuns:

Eu nu cred ca ai sa folosesti nici cei 32 gb eu iti recomand sa iei modelul pe 32gb este mult mai ieftin.

| LosT8 a răspuns:

Eu sincer ti-l recomand pe cel de 32gb dar sau chiar pe cel de 16gb, pentru ca doar pentru cativa bani in plus iti poti lua un card de memorie, in orice caz poftim pe eMAG, si cu functie de telefon.
http://bit.ly/1yC6BkA