| dannyTm a întrebat:

vreau sa joc si eu battlefield bad company 2 multiplayer si nu gasesc nici unde. cum sa fac. tin sa zic ca n-am serialu pentru multiplayer... daca puteti sa ma ajutati multumesc funda!

3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Nu ai cum! Battlefield Bad Company 2 nu este ca Battlefield 2 care poti juca usor multiplayer fara sa il ai original. Din pacate ai nevoie de jocul original! macar de ar dispune de interfata LAN.

| Adriangameplayer a răspuns:

Daca doresti sa joci battlefield bad company 2 online din pacate trebuie baiete sa cumperi discul original care costa minim 200 lei, sau sa intrebi pe cineva care deja joaca multiplayer cheia, happy

| ScAnTeIuTa a răspuns:

Daca va apare de genul Enter your Serial Code :Codul este hgjf-44sd-nike-op98