| EcKood a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati cu ceva. Vreau sa fac sa nu mai apara un program in Add or remove programs si nu stiu ce e de facut. Va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| Paty3 a răspuns:

Nu poti face asta. Toate programele iti vor aparea mereu un Add or Remove programs atata timp cat le ai in calculator. Fundita?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| bayatdolce a răspuns:

Dai click pe el si o sa iti apara indreapta remove (o sa-l stearga din calculator, nu ai cum sa-l stergi doar de acolo)