| EcKood a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati cu ceva. Vreau sa fac sa nu mai apara un program in Add or remove programs si nu stiu ce e de facut. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| alexkart24 a răspuns:

Pai intri in add remove si selectezi programul si in dreapta apare ceva de genul rmove si inca ceva dai pe rimuv sil stergi. sper sa-ti fie de folos

1 răspuns:
| alexkart24 a răspuns:

Intri in add remove programs selectezi programul si in dreapta apare remove si inca ceva si dai pe remov si gata. sper sa-ti fie de folos