| ZxPoox a întrebat:

^^ Vreau să-mi instalez windows 7 şi aş vrea să ştiu dacă se poate lua de pe net gratis. Dacă da, sa-mi daţi şi un link please. Funda! happy

3 răspunsuri:
| AlexUnder200 a răspuns:

Salut eu mi-am luat de pe net windows 7 ultimate si merge perfect iti recomand sa faci cont pe bt junke si a il downloadezi iso de pe site dupa ce ti l-ai downloadat ia-ti windows 7 activator pentru a aproba licenta o gasesti pe toate sieurile funda?

| itsoft a răspuns:

Daca doresti win 7 cautama la la id: itsoft_2011 si iti voi da eu

| TudorEscu a răspuns:

La Microsoft pe site