| bby_3596 a întrebat:

Buna!
Vreau sa-mi spuneti si mie ce pot face in cazul in care vreau sa vad un film pe BS.Player, filmul se vede dar nu se aude. Ce optiune trebuie sa setez sau ce trebuie sa downloadez?
Va rog!

1 răspuns:
| alexpato a răspuns:

Bs player nu este cel mai indicat pentru a viziona filme,e invechit si problematic.cea mai buna varianta este sa incerci cu vlc media player,il poti descarca de pe site-ul oficial si cu el poti vedea orice film,fara probleme de sunet, subtitrare, format sau orice altceva.multa bafta!