| Zmeura a întrebat:

Vreau sa pun in word o poza ca fundal.Cum pot face asta?

6 răspunsuri:
| LoveYou_6409 a răspuns:

Dai clik dreapta pe poza respectiva, dai "copy", apoi te duci in word, clik dreapta "paste".happy. Sper ca te-am ajutathappy. Funda?batting eyelashes

| alynutzsu93 a răspuns:

Click dreapta p poza si selectezi "set as backgroud"... parca asa erahappy

| Maraa a răspuns:

Pai pui in world imaginea care o vrei dai dublu clik pe ea, apoi ti se deschide o ferteastra apoi dai clik pe a 3 chestie de sus. apoi iti arta 5 imagini dai la a 4 "behind text". Si gt big grin
Sper ca ai inteleslaughingbig grin

| OoOlivia a răspuns:

Daca ai office 2007...intra in word, pe bara de sus dai la ASPECT PAGINA, cauti acolo FUNDAL PAGINA, selectezi CULOARE PAGINA, dai la EFECTE UMPLERE, si alegi IMAGINEhappy si dupa iti alegi o imagine din calculator.

| xGloryaax a răspuns:

Dai clic pe o poza care vrei o scoti pe ecran te duci la my networkb pui poza acolo dai clic stanga dai la propriets si dai la browse si tadam fundita te rog

| mariaelenoiu a răspuns:

Creaza un textbox deasupra, transparent