| papushikadulcee a întrebat:

BUNA' vreau sa stiu unde pot gasi "forme" stiti voi(triunghiuri,linii punctate etc...)in microsoft office word 2003!

Răspuns Câştigător
| eugenl a răspuns:

Activeaza bara de jos dai click pe meniul view si alegi toolbars customize si alegi Word Art parca sau urmatoarea si-ti apare in partea de jos un buton pe care daca dai click iti arata toate formele de care ai nevoie, iar daca vrei simboluri de dolar, euro, dai click pe tools, insert simbol

1 răspuns: