| biBBi a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de unde pot download`a tastatura in romana, sau cum se pot face literele ş, ţ, ă, â si î.

Fara copy-paste.~Fundita.happy

Răspuns Câştigător
| unicka a răspuns:

Jos in dreapta ar trebui sa apara EN. acolo dai click pe el si alegi RO si tastele corespunzatoare pentru diacritice le gasesti cum scrii in engleza la > [ ] \; ' / iar pentru z folosesti y si invers

4 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Http://www.mydigitallife.info/......load-link/ de aici poti decarca language pack romanian

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Click dreapta pe EN (coltul din dreapta, jos)->settings->alegi din lista limba romana->add->ok

| noname_6708 a răspuns:

Pai si fundita pentru unika... unde-i...

| biBBi explică:

Imi pare rau, dau funditele cand intru si eu...winkinglaughing