| deliaelenadem a întrebat:

vreau si eu site-uri cu jocuri andoid tableta ( in afara de site-urile acelea ca de ex: google play adica nu vreau site-uri dinacelea care pot downloada de pe mobil sau tableta sa pot downloada de pe pc. Please dau funda pentru raspunsul cel mai bun!

Răspuns Câştigător
| MusicFan_6770 a răspuns:

4shared sau poti downloada de pe google play 4sync ( de pe acest site poti sa iei gratuit aplicatii paid gen cut the rope, doodle jump, where's my water full, osmos hd full)