| AndreeadenisaCA a întrebat:

Bună ziua! A-și vrea să știu ce facultate e mai ușoară pentru a ieși inginer,in ce consta aceasta facultate,cum intru, care e cea mai buna specializare in domeniu!?

5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Dacă principalul tău criteriu de alegere a facultății este "să fie ușoară" nu știu dacă ingineria este pentru tine...

| Valentinaldoilea a răspuns:

Sa fie usoara si la terminare sa te angajeze cu salar urias? Utopia.
Cea mai buna specializare e cea de petrol-gaze. Dar e si cea mai grea.

| Yurisa a răspuns:

Mai bine nu te duci

| Yaesmin a răspuns:

Chimie alimentară.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru tine niciuna nu este usoara. Cred ca vrei sa fii la o facultate doar de prezenta.