| User2 a întrebat:

Am desfacut un pc si nu stiu sa-i mai pun mufele de la front panel.Nu sunt obisnuite ca scheme tot am gasit.Sunt pe un rand 4 borne si se pune mufa audio iar pe celalalt rand 5 dar tin minte ca doar 4 foloseam.Si mai este o mufa separat dar nu scrie ca pe celelalte unde si cum trebuie puse. Ajutor!

1 răspuns:
| biostar7 a răspuns:

Uita-te pe site-ul producatorului placii de baza si ar trebui sa gasesti o schema acolo sau in cel mai rau caz, il duci la un specialist.Bafta!