| Ambrus a întrebat:

am instalat un joc(jocul indeplinesteste cerintele si este bun) si cand se vede acel filmulet de inceput, mi se blocheaza o secunda, apare o imagine albastra(eroarea blue screen) si se restarteaza! Si tot asa. Am reinstalat jocul dar e la fel. aa si problema aceasta o intalnesc doar la jocul acela. Restul merg. Ma poate ajuta cineva? Cel mai bun raspuns ia funda./

1 răspuns:
| FAQ1 a răspuns:

Reinstaleaza windosw-ul cu timpul nu o se mai incarce windows-ul