| Spedyy a întrebat:

Bună ziua! Am nevoie de ajutor! Căștile mele nu merg amândouă odată merge doar una doar la telefonul meu la alte dispozitive merg amândouă. Care știți vă rog să mă ajutați

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Reconecteaza-le la telefon sau da-le reset de la case, caută reset x headphones și gata.
Bafta!

| Cipi1212 a răspuns:

Este o problemă la telefonul tău. Nu are cum să meargă doar o cască audio și cealaltă nu, la un anumit dispozitiv și să meargă amândouă la alt dispozitiv.