| Ivenco a întrebat:

Buna ziua.Am o combina No Frost si ma confrunt cu o problemă... înghețata nu se menține bine in congelator, se topește.In schimb carnea e beton... Poate cineva ma ajuta cu un sfat.Am incercat în toate sertarele și e la fel.Multumesc

2 răspunsuri:
| KovacsB a răspuns:

Cel mai simplu este sa cumperi un termometru pentru frigider si sa verifici temperatura.
Daca in congelator nu ai -18 s-ar putea sa fie o problema.

| Ivenco explică:

Tot ce am in congelator e înghețat mai puțin înghețata.Am sa cumpăr și un termometru doar că pentru mine e ceva dubios că acest produs nu îngheață