| alexthirt93 a întrebat:

am o intrebare pentru Facebook, stie careva cum pot sa fac ca atunci cand cineva intra pe profilul meu sa nu poata vedea prietenii comuni? Prietenii pe care-i urmaresc nu-i pot vedea doar cei comuni si as vrea sa opresc si aceasta optiune. Multumesc

1 răspuns:
| eckblume a răspuns:

Nu exista o astfel de functie. Nu se poate. Daca ai prieteni comuni cu cineva, se va vedea.
Lista ta poate fi pusa prin optiunea,, doar eu,, dar daca ai prieteni comuni cu cineva se vede.