| mmamiruna a întrebat:

Am o mare problema.Acum 2 zile mi s-a blocat id-ul de mess si implicit si adresa de e-mail. Ce pot sa fac? ca totusi as vrea sa o recuperez in totalitate. Din pacate insa nu mai am adresa alternativa cu ajutorul careia mi-am facut acel id... o alta modalitate de recuperare exista?

3 răspunsuri:
| hellras3rd22 a răspuns:

Trebuie sa stii sa raspunzi la intrebarea care ai aleso cand ai inregistrat contul si codu ala de securitate daca nu le mai sti nul mai poti recupera

Răspuns utilizator avertizat
| stancium1 a răspuns:

Dacă-ţi aduci aminte datele de când ţi-ai făcut id-ul de mess(e-mail) - Ce nume are câinele tău/Unchiul tău etc. poţi recupera parola. În cazul în care le-ai uitat nu-ţi mai poţi recupera adresa...