| principele72 a întrebat:

am o mica mare problema, si va cer ajutorul daca ma puteti ajuta. Ma numesc Nicolae Gianni. Am si eu adresa de mess ca toata lumea, si bineinteles adresa de e mail.Am descoperit ca nu mai pot intra pe adresele mele, imi spune ca id ul, este blocat! nu stiu ce sa fac in cazul acesta, imi doresc sa mi recuperez macar adresele de mess. Mi am facut alta adresa de mess si e mail, insa as dori sa mi recuperez adresele. Ce e de facut? Va multumesc. noua mea adresa de mess este: principele72, si adresa de email :principele72@yahoo.com

2 răspunsuri:
| princessmary a răspuns:

Cine ti-a facut adresa de mess nu ti-a facut-o permanent, peste 1-2 luni incearca iar pe adresa aia, daca tia blocato yahoo ti-o va da innapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca contul este blocat inseamna ca cineva ti-a spart parola de la el si nu mai poate fi recuperat dar poate sa fie si o eroare de cateva zile. la mine asa a fost oricum succes