| Donici_Paul_1954 a întrebat:

am o problema cu microfonul meu nou cumparat.Nu inregistreaza sunetul vocii mele si prietenii nu ma pot auzi pe discord.Dar cand pornesc un video pe Youtube ei il aud prin microfon.Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Vladut2000L a răspuns:

Uita-te la setari la discord sa ai setat ca implicit microfonul nou poate e pe alt microfon pe discord de la carmera daca ai si de accea nu te auzi.

| Louys a răspuns:

Uita-te prin setarile programelor, vezi, poate nu il ai selectat ca fiind device-ul cu care sa poti vorbi.