| PTK2112 a întrebat:

Buna ziua,am schimbat telefonul, nu mai am numarul vechi si nu mai pot intra pe tik tok,am mail, poze, dar imi cere si numarul de telefon, ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai 3 posibilitati:
1. Introduci cartela cu numarul vechi, intrii in setarile contului si schimbi numarul de telefon la cel nou.
2. Intrii la "Am uitat parola" si ceri cod de deblocareprine-mail
3. Renunti la cont.

| darrio2007 a răspuns:

Inteleg ca ai schimbat telefonul dar in acest caz, de ce nu ai sim-ul vechi cu numarul pe care il aveai?