| anonim_4396 a întrebat:

..am si eu o problema cu siteul pentru vizionarea programelor romanesti, cool-tv.net. nu mai pot vedea emisiunile in format mare( full screen), adica dau sa vad in full screen dar dupa 5 minute, mi se face ecranul mic.am incercat sa il sterg, dar nu reusesc.am dat in panel control, dar nu gasesc acolo nimic... ce as putea face? va rog sa ma ajutati. multumesc

2 răspunsuri:
| cucu a răspuns:

Probleme cu netul ...sau incearca sa schimbi browserul si instaleaza pluginurile care le cere

| cosmon a răspuns:

Cucu nu are cum sa schimbe browserul ca siturile de gen cer doar internet explorer! incearca sa iti bagi ultima versiune de internet explorer, + restul pluginurilor, vlc, sopcast, flash player, windows media player 10 sau 11 si daca problema persista inseamna ca e problema din retea sau poate ca siteul nu accepta sa tii fullscreen mult!