| Adina_Adina_1992 a întrebat:

am si eu o problema la Facebook. De 2 zile cand postez ceva sau distribui, cei din lista mea nu vad postările decat daca intra pe pagina si pana acum nu se intampla. Specific am setat tot ce inseamna vizibilitate public nu ar fi asta cauza, iar activitatea mea nu apare în secțiunea Noutăți, am verificat de pe alt telefon.
Va rog daca puteteti sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Dragos_Florin_Raul_1998 a răspuns:

Prima dată trebuie să fi sigur că când distribui ceva îti este setat pe public (undeva în partea de jos, lângă renunță/postează), și după ca o persoană să îti vadă postările trebuie să te urmărească (follow) și să fie setat pe Prestabilit. Sper să funcționeze.