| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Am trimis cerere de prietenie la o persoană pe Facebook și când am intrat pe pagina ei nu îmi apare butonul adaugă! De ce?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Aveți prieteni comuni?
Daca nu, de asta.
Este o setare care îți permite să nu primești cerere de la persoane cu care nu aveți prieteni in comun.
Înainte era o setare care nu permitea nimănui să îți dea cerere, însă au scos-osad

| ___Enzo explică (pentru Hyperion7):

Am prieteni comuni!

| Hyperion7 a răspuns (pentru ___Enzo):

Atunci probabil sa fie o eroare sau s-a adăugat încă vreo setare pe care nu o știu crying