| KazanNicoleta a întrebat:

Bună ziua, am un cont de Facebook vechi și nu mai știu adresa de email și numărul de telefon nu mai vreau să îl țin vă rog să îmi spuneți cum să îl șterg.

3 răspunsuri:
| ninuku a răspuns:

Nu poti, trebuie sa te conectezi la cont ca sa poti sa-l stergi. Daca puteai sa-l stergi fara sa te conectezi asta ar insemna ca oricine ar putea sa-ti stearga un cont de Facebook

| gabicoo a răspuns:

Nu ai cum.

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

O soluție ar fi să rogi mai multe persoane să raporteze contul. Și să aștepți ca cei de la Facebook să îl șteargă.